אודותינו

מדיה ריפבליק הוקמה על ידי רפי דימרי בתום תקופה ארוכה בה מילא תפקידים רבים בענף הדפוס בפורמט הרחב.

אל הענף הגיע רפי עוד בשנות השמונים כאשר שם המשחק היה השלכות צילומיות גדולות והדפסות משי.

לאחר שפילס את דרכו במשברי הענף העזים, עובר בכל המחלקות ומתנסה בכל אשר המקצוע יכול להביא אל שולחנו, עשה רפי את דרכו מעלה עד לכסא המנכ”ל בברק הדפסות. עד לאותה תקופה, העיסוק המרכזי של ברק הדפסות היה הדפסי משי ובעיקר לשילוט החוצות. רפי זיהה את המגמות החדשות והחל לבצע תפנית לכוון ההדפסה בפורמט הרחב. כחלוץ אמיתי חבר לאנשי סייטקס וויז’ן והציב את אחת ממכונות ההדפסה הראשונות שייצרה סייטקס וויז’ן בברק הדפסות. במהלך תקופת הנסיונות למד רפי את כל שיש ללמוד על הפורמט הרחב. בתוך תקופה קצרה קלט המפעל עוד ועוד מכונות הדפסה חדישות והפך לשחקן מרכזי בתחום. כאשר הוצע המפעל למכירה עזב רפי את כסא המנכ”ל והחליט שהגיע הזמן לתרגם לשפת מעשה את הידע והנסיון שצבר.

בשנת 2009 הוקם מפעל הדפוס בבעלותו של רפי דימרי, בו הושקעו מיטב המכונות על מנת לתת מענה לכל הלקוחות שחברו נאמנה לאיש מקצוע אמיתי שיודע לספק שירות אמין ואיכותי.

הצוות שגיבש סביבו, החיבור הטכנולוגי של מיכון, הנסיון והגישה המקצועית הבלתי מתפשרת העמידו עד מהרה את מדיה ריפבליק בחוד העשייה.

בין לקוחות הדפוס נמנים לקוחות רבים וטובים מתחום המדיה, הפרסום, בתי הדפוס, המעצבים הגדולים, רשתות אופנה גדולות ומפיקי תערוכות גדולות בארץ ובעולם
מגוון האפשרויות והאיכות שמאפשר המיכון החדיש שלנו עומדים לרשותכם. אנו מודים לכם על תשומת הלב ומחכים לקבצים שלכם…