גימורים והתקנות

גימורים

העבודה לא הסתיימה הגימור קובע את סוג ההתייחסות שמקבל כל מוצר. לעיתים איכות המוצר עולה בהרבה על הגימור שלו, דבר המשאיר טעם של החמצה ומהווה לא אחת את הסיבה לכישלון. סוד הגימור הוא במחשבה תחילה; חשוב להגדיר נכון כל מוצר והמטרה אליה הוא מיועד שלט שיתלה בקומה העשירית וישתלשל מטה צריך להיות מצוייד ברצועות חיזוק מאסיביות שימנעו את קריעתו במקרה של רוח.

 

שלט בד המשתלשל באגף כלי הגינון במחסן מכירות גדול יהיה מיוצר בהקפדה גם הוא אך הפעם הדגש יהיה על אסתטיקה ועל תחכום ויעילות התליה. מחלקת הגימורים במדיה ריפבליק מהווה יחידה עצמאית המאפשרת גימור של מגוון מוצרים במפרטים רבים בעלי מורכבויות שונות. מכונות תפירה, ניקוב וטבעות עומדות לרשותינו במקום ומאפשרות את ייצורו של כל מוצר משלב חומר הגלם ועד לתפירה הסופית.

 

העובדה שאין צורך לטלטל את המוצר בין תחנות עבודה שונות שומרת על איכות, לוח זמנים ורמת ביצוע מהגבוהות בארץ. התקנות אחד הנושאים החשובים המאפיינים את מקצוע השילוט הוא היכולת ההנדסית לתכנן מתקנים עמידים ותקניים שיעמדו במשך כל חיי השלט ויאפשרו תחזוקה נוחה המאפשרת נגישות לגופי התאורה או להחלפת פנלים מודפסים. אנחנו במדיה ריפבליק הבאנו את היכולות הללו לכדי מיצוי יעיל תוך שימת דגש על תכנון הנדסי מדוייק במפרטי בטיחות מוקפדים.

 

שלטי התאורה שלנו מותקנים אך ורק על ידי חשמלאים מוסמכים ורכיבי התאורה והחשמל השונים הינם מותאמים לתנאי עבודה קשים. מדיה ריפבליק התקינה, מתקינה ותתקין שילוט בכל מקום בו הוא נדרש גם אם יש לעשות שימוש בסולמות חריגים, סנפלינג או מנופים. עבודות ההתקנה של מדיה ריפבליק פרוסות בכל רחבי הארץ משילוט ופרסום על קירות ובניינים הכולל את כל תכנון הקונסטרוקציה, החשמל ועד הדפסת השלט ותכנון נכון של ההרכבות עם חשיבה יצירתית.