מוצרי קד"מ

תופרים חליפה המותאמת למידות הלקוח

במדיה ריפבליק ממציאים את עבור לקוחותינו כל פעם מחדש. מגוון פתרונות יצירתיים למוצרי קד"מ הנבנים במיוחד על פי צרכי הלקוח.

 

החברה מייבאת ומפתחת פתרונות יצירתיים לתצוגה במקודות מכירה, תערוכות, עמדות מכירה בחנויות גם בארץ וגם פתרונות לתצוגות בחו"ל.

 

ניתן למצוא בהישג יד מוצרי מדף הכוללים רולאפים, פופ אפים, שילוט מיוחד, ביתנים מודולריים, פרומוטרים, סטנדים דלפקים ודוכני מכירות מיוחדים עם אפשרויות מודולריות רבות.
פרוייקטים מורכבים – על מנת לעצב ביצירתיות דבר שלא נראה כמותו אנו מסייעים ללקוחותינו עם מגוון פתרונות הדפסה הכוללים הדפסות ישירות על החומר וחיתוכים צורניים בהם ניתן לייצר ולעצב גם בתלת מימד עם עומק וגם משחקים מיוחדים המותאמים ללקוח.

 

ניתן לבנות תערוכות קונספט או עיצוב פנים של חנויות עם מעצב הבית כולל הדמיות מורכבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון גדול של מתקני תצוגה, החל מרולאפים בגדלים שונים, פופאפים או תיבות תאורה לתצוגה איכותית במיוחד של הדפסה לנקודות מכירה יוקרתיים כמו הלבשה, בשמים ותמרוקים, תכשיטים וכיוב’.

 

אנחנו במדיה ריפבליק נשמח לפרוש בפניכם את סוגי המתקנים ולסייע לכם לבחור את המתקן המתאים ביותר עבורכם.

במרבית המתקנים ניתן להחליף רק את ההדפסה אך המיומנות הנדרשת לכך רבה (אל תנסו זאת לבד בבית…) במתקני פופ אפ ההדפסה מתבצעת על פי.וי.סי. המוצמד באמצעות מגנטים אל המתקן עצמו. ניתן לחדש את ההדפסות ולעשות שימוש חוזר במתקני התצוגה. ניתן לרכוש מתקני תצוגה במגוון אפשרויות וגדלים המתאימים בדיוק לצרכיכם. אתם מוזמנים לפנות לצוות הטכני ולקבל את הייעוץ המתאים ביותר עבורכם.