מיתוג ושילוט

השלטים שאנו מייצרים ומתקינים במדיה ריפבליק מיוצרים לפי כל התקנים הישראליים ומיוצרים מהחומרים הטובים ביותר. הפילוסופיה שלנו היא פשוטה, שלט איכותי בהדפסה ובייצור יהיה עמיד יותר ויחזיק מעמד מושך ואפקטיבי זמן רב יותר. כל שלט שכזה הוא שגרירי של מדיה ריפבליק והוא על משמרתו עומד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אך חשוב לזכור כי לכל שלט יש אורך חיים משלו, ולעיתים הוא זקוק לתחזוקה שוטפת. חורף קשה עלול לגרום לשברים או לקצרים, וקיץ חם במיוחד יכול לזרז בלאי של הנורות. כאן נכנס לפעולה השירות שלנו, מהיר, יעיל ולעיתים – נכלל בתקופת האחריות שאנו מעניקים למוצרים שלנו.

שילוט מיוחד

הטכנולוגיה אינה שוקטת לרגע ומדי שנה (ולעיתים אף פחות) הטכנולוגיה מפתיעה עם שלל חידושים המביאים את יכולות הייצור וההדפסה שלב נוסף קדימה. אנחנו במדיה ריפבליק הצטיידנו במיכשור חיתוך וגימור ייחודי המאפשר הפקה ממוכנת של חיתוכי צורות מורכבים (על פי קוי המתאר). כך ניתן לחתוך אותיות, דמויות, צורות הנדסיות או כל שלט מעוצב המחייב חיתוך צורני. מעכשיו התהליך מהיר, מדוייק, על מגוון חומרים ועם יכולת לשלב טכניקות.

שלט איכותי למיתוג איכותי

אם אתם רוצים לגרום למיתוג של העסק שלכם להשתפר בכמה רמות כדאי לכם מאוד לחשוב על השילוט שמציג את העסק. שלט הוא בעצם הפנים של העסק שלכם הדבר הראשון שנראה בכניסה אליו ובנוסף לכך הפרסומת לכל עובר אורח שנמצא באזור. חברת מיתוג או שילוט לא איכותי עלול לגרום לירידה במיתוג העסק, דבר שמאוד כדאי להימנע ממנו