מיתוג רכבים

פרסום ועיטוף רכבים – המדייה המועילה ביותר

 

צי רכב הוא כלי אפקטיבי לשינוע ותובלה של אנשים מטען וציוד.

 

גודל צי הרכב הוא מדד לגודלה ועוצמתה של החברה אך איש לא ידע עד כמה החברה גדולה אם לא יהיה סימן מזהה מובהק משותף לכל כלי הרכב. כאשר אנו ממתגים את צי הרכב אנחנו מבטיחים זיהוי ומימוש העוצמה התאגידית במלואה. כל כלי רכב הוא למעשה שלט נוסע המביא את שם החברה לכל מקום אליו יגיע. כאשר אנו מציגים רכבי שירות ממותגים המגיעים לתת שירות באתר הלקוח אנחנו למעשה תולים מחוץ למקום שלט: “כרגע נותנים שרות”. כל רכב ממותג מעיד על הרצינות שאותה מייחסת הנהלת החברה למותג ולדרך בה הוא נתפס בעיני הסביבה. אם פעם אפיין הדבר חברות גדולות הרי שהדפוס בפורמט הרחב הפך את האפשרויות למיתוג כלי רכב לזמינות הרבה יותר.

 

 

גם אם יש לכם מספר קטן של כלי רכב תוכלו להראות כמו צי של ממש, ואם כלי הרכב שלכם מרבים בנסיעות הרי שבתוך פרק זמן לא ארוך אתם תשיגו מודעות והכרה של המותג שלכם ומבלי ששילמתם ולו אגורה עבור הפרסום הנוסף. נקודה חשובה נוספת הקשורה למיתוג היא נושא הזיהוי המסייע במניעת גניבות הרכב. הוכח שכלי רכב ממותגים פחות נגנבים, עובדה הבאה לידי ביטוי במחיר הביטוח של הרכב. בסיום התקופה ולפני מכירת הרכב ניתן להסיר את העיטוף מבלי לפגוע בשכבת הצבע אשר בזכות העיטוף הממתג נשמרת במצב טוב בהרבה אילו היתה חשופה לאור השמש.

 

 

מה חשוב כשממתגים כלי רכב? ניתן למתג כלי רכב בדרגות שונות של כיסוי. עיטוף מלא, עיטף חלקי ומיתוג מיזערי עיטוף מלא: כלי הרכב עטוף כולו במדבקה צבעונית. ההדבקה הופכת את המדבקה לציפוי מושלם לרכב ובסופו של תהליך כלי הרכב לובש (תרתי משמע) צורה אחרת. המדבקה עצמה הינה מודפסת באמצעות צבעים סולבנטיים העמידים לקרינת שמש והאחריות שאנו מעניקים להדפסה היא של 3 שנים.

 

 

המדבקה עמידה גם בפני רחיצה אם כי לא מומלץ להיכנס אל מכוני שטיפה לרכב בשל השימוש בחומרים תוקפניים במיוחד ובגלילי הברשה היוצרים חיכוך מסיבי עם מעטפת הרכב.

 

עיטוף חלקי: ניתן לעשות שימוש בחלק מהשטח של הרכב וליצור מיתוג אפקטיבי החוסך בעלויות הדפסה והתקנה. חשוב לשים לב שהחלקים המודבקים יהיו בעלי פני שטח מספיקים לצורך הדבקה טובה. חלקים קטנים מדי עלולים להיתלש במהלך רחיצה או ע”י ונדליסטים.

 

 

מיתוג מזערי: מאפיין בעיקר את מכוניות המנהלים ומאפשר מגוון של סוגי מדבקות, צורניות או מלאות המופקות בטכניקות שונות שההדפסה בפורמט רחב אחת מהאפשרויות להפקתן/ צוות ההפקה של מדיה ריפבליק ישמח להציע לכם את הפיתרון היעיל ביותר עבורכם.